View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Jul 19, 2018 12:52 pm

Forum rules

English:
  1. Event will be announced on the front page only if:
    1. The Techn0.eu logo is printed on the flyer/poster.
    2. Event flyer/poster must not be bigger than 800x600 pixels.
  2. When posting events please add in the subject:
    1. The date of the event.
    2. The country (if the event is not in Bulgaria). Please note that for these events topics the official language is English. Posts in other languages in such topics are not tolerated.

Български:
  1. Събитието ще бъде обявено на началната страница, само ако:
    1. Логото на Techn0.eu е отпечатано на флаера/постера.
    2. Флаерът/постерът за събитието не трябва да бъде по-голям от 800x600 пиксела.
  2. При обявяване на събитие, в името на темата е желателно да добавите:
    1. Датата на събитието.
    2. Страната, в която се провежда (ако не е в България). Обърнете внимание, че в темите за тези събития официалният език е английски. Мнения на други езици в такива теми не се толерират.

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 61 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 CHRIS LIEBING @ club ELEMENT, Sofia 30.04.2011 
Author Message
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Post Re: CHRIS LIEBING @ club ELEMENT, Sofia 30.04.2011
Упс (oops)
Май съм объркал форума, ама ми е простено понеже се подведох от името на портала.
Като ви чета коментарите все едно чета позабравеното hard-techno.org... жалко е и ще ви кажа защо:
първо, защото е тъпо да коментираш музика, която очевидно не разбираш; второ, защото е още по тъпо да коментираш апаратурата на DJ от такава величина; трето, защото Либинг е абсолютен гений що се отнася до техно музиката.

p.s. Що не си прекръстите форума на shranz.eu (?)

Wed Apr 13, 2011 4:19 am
Profile WWW
Techn0.eu Administrator
Techn0.eu Administrator

1. За първото - прав си, очевидно е, че ти си много над нас и си единственият, който разбира техно музиката в България, извиняваме се.
  2. За второто - порталът и респективно форумът е място, където хората се събираме, обсъждаме партита, събития, DJи и всичко каквото се сетиш. Форумът за това е форум, за да се коментира и всеки да изразява мнение. Дори във Facebook коментарите под статуси, събития и т.н. се наричат 'коментари' (или поне така си мисля, че е на български, аз съм с FB на английски и са 'comments').
  3. За третото - Liebing може да е гений, но не е геният, който ни харесваше в началото.

П.С.: Домейнът schranz.eu е регистриран в BliXem Internet Services, Холандия и собственикът го продава за 750 евро без ДДС. Тъй като порталът е пуснат с целта, спомената в 1. - това не носи никакви приходи. Дори напротив - разходи са, но са поносими, с оглед на това, че сме заедно и се поддържаме. Съединението прави силата, нали знаеш... Сега сам си отговори дали 750 евро са разумни разходи за целта :-)

Wed Apr 13, 2011 8:44 am
Profile WWW
Spam control member
Spam control member

аз ще се сърдя ако е шранз.еу (lol) техно е добре обединително е :) може да е минимал техно може и да е хардкор техно and everything in between ;)

Image
FREE PARTY IS NOT 4 SALE !

Wed Apr 13, 2011 9:30 am
Profile WWW
Techn0.eu member
Techn0.eu member

pachu wrote:
Упс (oops)
Май съм объркал форума, ама ми е простено понеже се подведох от името на портала.
Като ви чета коментарите все едно чета позабравеното hard-techno.org... жалко е и ще ви кажа защо:
първо, защото е тъпо да коментираш музика, която очевидно не разбираш; второ, защото е още по тъпо да коментираш апаратурата на DJ от такава величина; трето, защото Либинг е абсолютен гений що се отнася до техно музиката.

Никой не се заяжда с теб ако така си мислиш просто всеки изразява собственото си мнение,а като има голямо съвпадение на мнения се образува едно общо мнение за дадено нещо.И сега като на повечето не ни харесва в момента Liebing трябва да страниш от форума защото не споделяме твоя вкус.Ето примерно мен не ме кефи Liebing,но колегата му Speedy J ме кефи защото прави много по динамични сетове като интегрира ново звучене със старото звучене в по-бавни темпове ,collabs3000 също не ми харесват.Като фен на Liebing можеше да споделиш някои факти от прогресиращата му кариера с новото му звучене,а не да се оплакваш как си объркал форума.Като абсолютен гений на техно музиката както го наричаш може да обясниш как е запазил мотива на истинското техно в новото му звучене.

Wed Apr 13, 2011 11:13 am
Profile
Moderator
Moderator

Едва ли някой тук не харесва старото техно, но старото техно не е това техно, което ще пуска Крис или поне така си мисля. Другата причина е, че има две партита на същата дата обявени преди месеци. А това, че форум с домейн техно.еу има повече потребители, които предпочитат техното им да е хард отколкото сегашния минимализъм, говори само за себе си. Не става дума за хейт.
И успех на партито, аз ще съм в съседния клуб, музиката е по-ангажираща там. :)

Wed Apr 13, 2011 12:13 pm
Profile WWW
Spam control member
Spam control member

pachu wrote:
Упс (oops)

poveche ni haresva techn0.eu . mmmmmmm ligav>minimal.eu potursi moje i da ima :P
ne stava duma za hate , a za predpochitaniq. Liebing mn dobre znaem kakvo moje da pokaje , kakto i ni e predelno qsno,che tova nqma da se sluchi:> kakto poslednite not so space djs

She moves her body , she moves her feet.. she feels the rhythm like it is her heartbeat:))

P.L.U.R - Please Let Us Rave!!!

Wed Apr 13, 2011 8:26 pm
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

хах смятай! изразяваш мнение по даден въпрос и веднага те превръщат в некомпетентен идиот който незнае какво слуша (stupid) забравих колко са забавни форумите : )

ПС: Единствения техно титан е Jeff Mills!! Единствения човек който може да те върне обратно във времето на нелегалните рейвове, мрачните и задимени помещения, хора със зелени и лилави коси и червени очи и естествено красивия пердах на изгряващата техно музика

Thu Apr 14, 2011 4:20 pm
Profile
Techn0.eu Administrator
Techn0.eu Administrator

За Jeff си прав, миналата година бях на него (dance)
Но не е само той - Dave Clarke, Joey Beltram, Ben Sims, CJ Bolland...
Cristian Varela не пуска точно както преди, но пак пуска техно, все още пуска на плочи и определено не е 'мигрирал' към 'новото техно звучене', което честно казано е пълен шит (puke)

Thu Apr 14, 2011 5:26 pm
Profile WWW
Techn0.eu member
Techn0.eu member

ммм да прав си за Варела. Останах много доволен от него на последната Батъл Арена.

Айде обратно в темата... няма какво ново да се каже по темата ние казваме че новата техно вълна е bullshit други казват че това е музика за разбиране.......... дами и господа електронната музика не е за разбиране а за усмивки и добро настроение. След партито сравнете снимките с тези от Раниери и вижте каде е имало повече усмивки и добро настроение (schranz)

Peace, Love and REAL Techno (elvis)

Thu Apr 14, 2011 6:15 pm
Profile
Techn0.eu Freak
Techn0.eu Freak

lp7 wrote:
дами и господа електронната музика не е за разбиране а за усмивки и добро настроение.

Именно. Всички станаха големи философи и разбирачи. Есента като бях на Clodagh 90% от хората бяха просто техно фенове - усмихнати, скачащи, викащи, без прически, без емовщини, без позички и очила тип заваръчни маски, без снимки отгоре в тоалетните с джуките, без цялата пишман позьорщина тея "дето,видиш ли, много я разбират тази толкова интелигентна музика". Надявам се и сега по Великден да е така и да ни строши пломбите от скачане, както тя си знае (dance) .
Ай спирам със спама, че да не ме глобят началниците (cheers)

Thu Apr 14, 2011 6:49 pm
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Да разбирам ли, че музиката на Либинг ви дразни искрено и затова сте толкова негативни към ивента като цяло (?)

Thu Apr 14, 2011 7:54 pm
Profile WWW
Techn0.eu member
Techn0.eu member

yes. its just wrong

Thu Apr 14, 2011 8:13 pm
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

pachu wrote:
Да разбирам ли, че музиката на Либинг ви дразни искрено и затова сте толкова негативни към ивента като цяло (?)

Това което предлага в момента като музика не ми харесва не че ме дразни.

Fri Apr 15, 2011 6:03 pm
Profile
Spam control member
Spam control member

lp7 wrote:
хах смятай! изразяваш мнение по даден въпрос и веднага те превръщат в некомпетентен идиот който незнае какво слуша (stupid) забравих колко са забавни форумите : )

ПС: Единствения техно титан е Jeff Mills!! Единствения човек който може да те върне обратно във времето на нелегалните рейвове, мрачните и задимени помещения, хора със зелени и лилави коси и червени очи и естествено красивия пердах на изгряващата техно музика

Coxi kude go zabravi? Ne znam , spored men vseki si ima predpochitaniq i tova , che haresva "edi kvo si" si e negov lichen izbor:> Togava zashto vinagi sporim ne moga da razbera (fingerdance)
(fun)

She moves her body , she moves her feet.. she feels the rhythm like it is her heartbeat:))

Sat Apr 16, 2011 10:15 am
Profile
Techn0.eu member
Techn0.eu member

edin ot nai golemite problemi na golqma chast ot horata e da nalaga lichnoto si mnenie na drugite i da pravi "in your face" komentari :D

kolkoto i da sporim i da govorim vsichko e vypros na vkys kazala kotkata i si oblizala zadnika :)

Sat Apr 16, 2011 11:34 am
Profile
Spam control member
Spam control member

xaxaxaxaxaxaxaxaxax

Sat Apr 16, 2011 12:11 pm
Profile
Techn0.eu Administrator
Techn0.eu Administrator

Именно :-)

Sat Apr 16, 2011 1:01 pm
Profile WWW
Spam control member
Spam control member

lp7 wrote:
дами и господа електронната музика не е за разбиране а за усмивки и добро настроение.

АМИН БРАТЛЕ (bow) (bow) (bow)

Image
FREE PARTY IS NOT 4 SALE !

Sat Apr 16, 2011 4:41 pm
Profile WWW
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Аз не мога да разбера вашата реакция... хората, които слушат електронна музика в България са една шепа и между тях цари разединение и омраза. Защо? Аз лично не мога да си отговоря, понеже съм толерантен към предпочитанията на другите.
Защо трябва да нахраним Крис Либинг, че видиш ли се развивал и бил модерен, човека си пуска това, което му харесва. Аз не знам кое е по-правилно - да пускаш нова и модерна музика или да си пускаш 10 години едно и също... не смея и да правя някакви генерални изводи, просто е въпрос на лична преценка и усещане. На едни им харесва едно, на други друго - "Разни хора, разни идеали".
В крайна сметка Liebing дори не е конкуренция на Ranieri, ако се замислим реално. Не виждам защо нещата трябва да се преекспонират по този начин...

lp7 wrote:
yes. its just wrong

ЕТО ТОВА Е " just wrong" http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 7225150662

Mon Apr 18, 2011 4:18 pm
Profile WWW
Techn0.eu member
Techn0.eu member

И пак ще ти го повторя не ме дразни,просто не ми харесва какво предлага като продукция да не говорим за лейбъла му CLR.Май приемаш нещата твърде лично това е един dj,който печели пари когато ти си на негово учстие това е!

Mon Apr 18, 2011 6:27 pm
Profile
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 61 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Рекламки