View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Aug 19, 2018 4:35 pm

Reply to topic  [ 9 posts ] 
 Как започват скандалите 
Author Message
Techn0.eu member
Techn0.eu member

Post Как започват скандалите
Сяда жена ми до мен на дивана, докато аз превключвам каналите, и ме пита: „Какво има на телевизора?” Аз казвам: „Прах.” И скандалът започна....

Докато с жена ми гледаме „Кой иска да стане милионер”, аз се обърнах към нея и я попитах: „Искаш ли да правим секс?” „Не”, казва тя. И тогава аз казах: „Това окончателен отговор ли е?” Тя даже не ме погледна и каза: „Да.” И аз казах: „Тогава ще се обадя на приятел.” И скандалът започна....

В събота, рано сутринта, станах тихо, облякох се, направих си обяд и тихо отидох в гаража. Закачих лодката за колата и бавно потеглих. Имаше силен вятър. Включих радиото на колата и в този момент казаха, че целият ден времето ще е лошо.... Върнах се обратно в къщата, тихо се съблякох и легнах в леглото. Погалих жена си по гърба и прошепнах в ухото й: „Времето навън е ужасно!” Моята, от 5 години любима жена, отговори: „Представяш ли си, и глупавият ми съпруг отиде на риба в това време?” И така започна скандала....

Сутринта бутнах една кола. Отбихме отстрани на шосето и другият шофьор бавно излезе от колата си. Знаете как понякога, когато сте много стресирани, и най-малкото нещо може да ви разсмее. Дааа, няма да повярвате, но той беше .... ДЖУДЖЕ!!! Засили се към колата ми, погледна нагоре към мен и извика: „Аз не съм Щастлив!!!” Погледнах надолу към него и попитах: „Добре, кой от седемте си тогава?” И така скандала започна....

Жена ми започна да подмята какво иска за подарък за предстоящата ни годишнина: „Искам нещо лъскаво, което да вдига от 0 до 150 за 3 секунди.” Купих й кантар за баня. И така започна скандала....

Като се прибрах снощи вкъщи, жена ми настояваше да я заведа на някое място, където е скъпо. Заведох я на бензиностанцията. И така започна скандала....

Отидох в Пенсионното да си подам документите за пенсия. Жената на гишето ми поиска личната карта, за да провери възрастта ми. Проверих всички джобове, няма я. Явно я бях забравил вкъщи. Казах на жената, че много съжалявам, но съм си забравил личната карта и ще дойда по-късно. Жената каза: „Разкопчайте си ризата.” Разкопчах я, и се разкри побеляла къдрава гръд. Тя каза: „Побелялата коса на Вашата гръд е достатъчно доказателство за мен.” И прие документите ми за пенсия. Когато си отидох вкъщи, възбудено разказах на жена си какво ми се е случило в Пенсионното и тя каза: „Трябваше да си събуеш панталоните. Щяха да ти дадат и инвалидност.” И тогава започна скандала.....

Жена ми и аз отидохме на среща на съучениците. Аз непрекъснато наблюдавах една пияна жена, поглъщаща питието си на съседната маса. Жена ми попита: „Познаваш ли я?” „Да,”, казах аз, „Тя е старото ми гадже. Разбрах, че е започнала да пие, след като сме се разделили и оттогава не е изтрезнявала.” „Господи!”, каза жена ми, „Кой би повярвал, че някой може да празнува толкова дълго време?” И тогава започна скандала....

Заведох жена си на ресторант. Сервитьорът, по някаква причина, взе първо моята поръчка. „Донесете ми телешка пържола „а л’англе”, моля.” Той каза: „А какво ще кажете за „лудата крава”?” „Ами тя сама ще си поръча.” И тогава скандалът започна....

Жена ми стоеше гола в спалнята, гледайки се в огледалото. Не беше доволна от това, което вижда, и ми казва: „Чувствам се ужасно. Изглеждам дебела и грозна. Наистина имам нужда да ми направиш комплимент.” Аз й казах: „Зрението ти е почти перфектно!” И така започна скандала....

Artificial intelligence is no match for natural stupidity

Tue Jul 19, 2011 5:05 pm
Profile
Moderator
Moderator

Post Re: Как започват скандалите
(lool) (lool) доста добро! (y)

Image

Tue Jul 19, 2011 7:35 pm
Profile WWW
Spam control member
Spam control member

хахаххаха (lol) (lol) (lol) (lol)

Image
FREE PARTY IS NOT 4 SALE !

Tue Jul 19, 2011 11:13 pm
Profile WWW
Techn0.eu Freak
Techn0.eu Freak

БРУТААААААААААЛНИ!!! (lool) (lool) (lool)

Wed Jul 20, 2011 1:26 pm
Profile ICQ
Techn0.eu Freak
Techn0.eu Freak

пхахаххахахахахаххахаха, не не не, не мога просто (lol)

Wed Jul 20, 2011 2:31 pm
Profile
Moderator
Moderator

Казвам и "Здрасти, как е?". И скандалът започна...

:D :D :D

Thu Jul 21, 2011 3:34 pm
Profile WWW
Spam control member
Spam control member

Казва ми "Сори,мило,аз просто...." и скандалът започва:)

She moves her body , she moves her feet.. she feels the rhythm like it is her heartbeat:))

P.L.U.R - Please Let Us Rave!!!

Thu Jul 21, 2011 8:50 pm
Profile
Techn0.eu Administrator
Techn0.eu Administrator

Меееееееега-добро (lool)

Fri Jul 22, 2011 12:00 am
Profile WWW
Techn0.eu Freak
Techn0.eu Freak

Казвам му: "Скъпи, този мач дето тъкмо почна май няма да е интересен". И скандалът почна... (mrgreen)

Fri Jul 22, 2011 12:15 am
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ] 

Рекламки